Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

 

 

www.brbags.cz

 


VŠE O NÁKUPU » Reklamační podmínky

 

REKLAMAČNÍ PODMÍNKY

 

V případě závady nebo výskytu výrobní vady na zboží v záruční době je místem uplatnění reklamace sídlo firmy Br.Bags - Roman Jasník, Moravská 2875/122, 700 30 Ostrava – Zábřeh.

Zákazník může uplatnit reklamaci doručením zboží poštou nebo osobně na adresu:

Br.Bags - Roman Jasník, Moravská 2875/122, 700 30 Ostrava – Zábřeh

K reklamovanému zboží prosím přiložte:

  • kopii faktury nebo dodacího listu
  • záruční list výrobce, pokud byl se zbožím dodán
  • přesný popis závady a projevů závady - v případě, že je reklamace zaslána poštou

V případě reklamace nebo informace o průběhu reklamace nás můžete kontaktovat na tel.čísle +420 732 335 003 nebo emailem na adrese: obchod@kozenetasky.com .

Je-li reklamace uznána jako oprávněná, bude po jejím vyřízení zboží zasláno zákazníkovi na náklady firmy Br.Bags - Roman Jasník.

Prodávající vyhotoví písemný protokol o zjištěných závadách a formě jejich odstranění.

O reklamaci prodávající rozhodne ihned, ve složitých případech do 3 pracovních dnů. Do této lhůty se nezapočítává doba přiměřená podle druhu výrobku či služby potřebná k odbornému posouzení vady. Reklamace včetně vady bude vyřízena bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30ti kalendářních dnů ode dne uplatnění reklamace, pokud se prodávající s kupujícím spotřebitelem nedohodne jinak.

Prodávající vydá spotřebiteli písemné potvrzení o tom, kdy spotřebitel uplatnil reklamaci, co je jejím obsahem a jaký způsob jejího vyřízení požaduje. Dále prodávající vydá spotřebiteli potvrzení o datu a způsobu vyřízení reklamace, včetně potvrzení o provedení opravy a době jejího trvání. Pro případ zamítnuté reklamace prodávající spotřebiteli vydá písemné odůvodnění tohoto zamítnutí.

Dopravní podmínky - poškození zásilky

Při převzetí zásilky kupujícímu - spotřebiteli doporučujeme překontrolovat stav zásilky /neporušenost zásilky, případné poškození obalu ap./. V případě poškození doporučujeme odmítnout převzetí poškozené zásilky.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je doporučeno bez zbytečného odkladu telefonicky oznámit prodávajícímu na tel.číslo: +420 732 335 003 a sepsat s dopravcem zápis o škodě a tento ihned zaslat prodávajícímu.

Skrytou vadu zásilky je kupujícímu - spotřebiteli doporučeno oznámit dopravci bez zbytečného odkladu a vyžádat si sepsání zápisu o škodě.

Dopravce má právo přesvědčit se o skutečném stavu poškození či částečné ztráty zásilky.

Pro kupujícího, který není spotřebitelem, platí povinnost překontrolovat stav zásilky dle výše uvedeného postupu, nejpozději do tří dnů od převzetí zboží. V případě převzetí zásilky od dopravce nemá kupující žádné nároky na pozdější reklamace poškozené zásilky vůči prodávajícímu. Převzetím zásilky je další reklamace ohledně poškození a neúplnosti zásilky řešena pouze s dopravcem.