Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

 

 

www.brbags.cz

 


VŠE O NÁKUPU » Garance - záruční podmínky

 

GARANCE - ZÁRUČNÍ PODMÍNKY

 

Garance kvality kůže a zpracování

Veškeré použité kůže - usně na výrobu Vaší aktovky, tašky projdou ve výrobě před započetím šití kontrolou kvality a barevné stálosti. Výroba tašek je realizována tradičními výrobními postupy. Všechny výrobky Br.Bags jsou ručně šité unikáty, jsou vyrobeny s láskou a pokorou k materiálu, za použití technik, kterými se zpracovávala kůže po staletí. Br.Bags garantuje 100% kvalitu všech svých výrobků.

Garance pozáruční opravy

V případě poškození výrobku po uplynutí záruční doby provádíme opravu výrobku přímo ve výrobě. Tyto opravy jsou prováděny max. do 30 dnů.

Záruční podmínky

Není-li na faktuře, dodacím nebo záručním listě uvedeno jinak, je záruka na zakoupené zboží Br.Bags 36 měsíců. Záruka se vztahuje na výrobní a materiálové vady. Podmínky záruky jsou dle specifikace výrobku uvedeny také na garanční kartě každého výrobku, která je jeho součástí. Záruční doba na dodané zboží se prodlužuje o dobu, po kterou byl výrobek v záruční opravě.

Při uplatnění záruky má kupující -  spotřebitel:

  • jde-li o vadu odstranitelnou, právo na bezplatné, řádné a včasné odstranění vady, právo na výměnu vadného zboží nebo vadné součásti, není-li to vzhledem k povaze vady neúměrné, a není-li takový postup možný, právo na přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupit od kupní smlouvy
  • jde-li o vadu neodstranitelnou bránící řádnému užívání zboží, právo na výměnu vadného zboží nebo odstoupit od kupní smlouvy
  • jde-li o vady odstranitelné vyskytující se ve větším počtu nebo opakovaně a bránící řádnému užívání zboží, právo na výměnu vadného zboží nebo odstoupit od kupní smlouvy
  • jde-li o jiné vady neodstranitelné a nepožaduje-li výměnu věci, právo na přiměřenou slevu z kupní ceny nebo odstoupit od kupní smlouvy

V případě výměny výrobku v záruční době je záruka obnovena v plné výši.

V případě, že věc při převzetí kupujícím není ve shodě s kupní smlouvou /dále "rozpor s kupní smlouvou"/, má kupující právo na to, aby prodávající bezplatně a bez zbytečného odkladu věc uvedl do stavu odpovídajícího kupní smlouvě, a to podle požadavku kupujícího buď výměnou věci, nebo její opravou; není-li takový postup možný, může kupující požadovat přiměřenou slevu z ceny věci nebo od smlouvy odstoupit. To neplatí, pokud kupující před převzetím věci o rozporu s kupní smlouvou věděl nebo rozpor s kupní smlouvou sám způsobil. Rozpor s kupní smlouvou, který se projeví během šesti měsíců ode dne převzetí věci, se považuje za rozpor existující již při jejím převzetí, pokud to neodporuje povaze věci nebo pokud se neprokáže opak.

Reklamaci nelze uplatnit v následujících případech:

  • zboží mechanicky poškozené, poškozené neodbornou manipulací, zacházením či obsluhou
  • používáním zboží v podmínkách, které svými parametry neodpovídají parametrům uvedeným v dokumentaci
  • zboží bylo poškozeno živly
  • zboží bylo poškozeno nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v dokumentaci

Opotřebení výrobku a jeho částí, způsobené jejich běžným používáním /např. opotřebení mechanických částí) nepodléhá záruce a není považováno za rozpor s kupní smlouvou dle Občanského zákoníku.

V záruční době přesahující délku záruční doby stanovenou Občanským zákoníkem (zákonná záruční doba), nelze žádat výměnu výrobku nebo uplatnit odstoupení od kupní smlouvy.